Az egyetlen dolog, ami állandó, az a változás. A fogyasztói igények folyamatosan változnak, a mérőszámok is változnak és a munkaerő is változik. Már régóta tudjuk, hogy az alkalmazkodó cégek lesznek a túlélő vállalatok.
A digitalizáció révén nagy mértékben növelhető a flexibilitás mind a tervezés mind a gyártás területén. A digitális ikerpár használatával könnyedén tesztelhetjük gyártósorunk kapacitását anélkül, hogy a valós gyártásba ténylegesen beavatkoznánk. A digitalizáció nyújtotta rugalmasság kiterjed a gyártás tervezésére és ütemezésére is. Különböző tervezési és ütemezési forgatókönyvek elkészítésével elemezhetjük rendszerünk teljesítményét.
A graphIT Kft. neve egyet jelent az innovációval, és a Siemens PLM szoftvergyártó magyarországi képviselőjeként már több, mint 20 éve segíti szaktudásával ügyfelei gyártással kapcsolatos kihívásait. A cég 2019. szeptemberében két alkalommal szervez webinart a digitális gyártás témában érdeklődők számára azzal a céllal, hogy olyan példákat és ötleteket mutasson be, amelyek erősítik a gyártók alkalmazkodó képességét a mai trendekhez.
Hogy miért érdemes regisztrálni a webinárokra?
Mert egy-egy órában betekintést kaphat arról:
-
hogyan növelheti versenyképességét fejlett ütemezőeszközök segítségével – Siemens Opcenter portfólió Preactor APS
-
miként optimalizálhatja a termelési műveleteket
-
mik a tervezés és ütemezés közötti különbségek
-
miért fontos a digitális ikerpár, és hogyan lehet ezt a koncepciót alkalmazni a valós gyártásban
-
hogyan képezhető le egyszerűen Plant Simulation-ben egy gyár/termelési folyamat modellje és miben lehet ez a modell segítségünkre
-
hogyan növelhető a rendszer hatékonysága szimuláció segítségével
Mikor?
2019. szeptember 10., 10:00 – 11:00
Plant Simulation webinar
2019. szeptember 12., 10:00 – 11:00
Preactor webinar
Szerző: graphIT
2019.08.28.
Mesterséges neurális hálózatokkal lehetővé tett gépi tanulásért ítélték oda a 2024-es fizikai Nobel-díjat Az amerikai John J. Hopfieldnek és a kanadai Geoffrey E. Hintonnak ítélték oda 2024-ben a fizikai Nobel-díjat – jelentették be kedden Stockholmban a Svéd Királyi Akadémián. A két kutató a gépi tanulás mesterséges neurális hálózatokkal való lehetővé tételéhez járult hozzá úttörő jelentőségű eredményeivel.
Konferencia az okosvárosokról és a technológiai sokszínűségről Összefogtak a jövőért az ipar, a tudomány és a művészetek képviselői a Kognitív Mobilitás 2024 konferencián Budapesten.
Teljes kultúraváltás – a Miller Industries beszámolója arról miként segítette a Birst megoldás üzlete átalakítását Az Infor első blogsorozata az Infor Customer Excellence Awards nyerteseit állítja reflektorfénybe és osztja meg a sikertörténeteiket.
Új képzési program indul az adatközponti és kritikus infrastruktúra területén működőknek Új képzésekkel egészítette ki EcoXpert Partner Program kezdeményezését a Schneider Electric. Az újonnan megszerezhető tudás hatékonyan támogatja a vállalat adatközponti és kritikus infrastruktúra területeken tevékenykedő értékesítési partnereit ügyfeleik még jobb kiszolgálásában.
Zsákutcába kerülhet az AI egy kutatás szerint A nagy nyelvi modellek, mint például a ChatGPT elterjedése valójában egyre csökkenti a nyilvános tudásmegosztást az online kérdezz-felelek platformokon, s ezzel megnehezítheti a jövőbeli modellek képzését – erre jutott a Budapesti Corvinus Egyetem frissen publikált tanulmánya.